YÖNETİM KURULU

İSTOÇ YÖNETİM KURULU
istoç yönetim
NAHİT KEMALBAY
Yönetim Kurulu Başkanı
1948, Ardahan doğumlu olan Nahit Kemalbay, 1974-1975 dönemi İstanbul Üniversitesi İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme Bölümü mezunu. Halen, İstanbul Sanayi Odası ile İstanbul Ticaret Odası’nda Meclis Üyeliği görevini yürüten Kemalbay, PAGEV Plastikçiler Vakfı ve Kars-Ardahan-Iğdır Vakfı'nda da Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.
 
istoç yönetim
ÖNER YÜKSEL
Başkan Yardımcısı
1955, İstanbul doğumlu olan Öner Yüksel, 1977 dönemi İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi mezunu. 1974 yılından bu yana İstanbul Tahtakale’de kırtasiye ve defter imalatı işiyle uğraşan Yüksel, geçmiş dönemde İSTOÇ Yönetim Kurulu Muhasip Üyeliği görevini de yürütmüştür.
 
istoç yönetim
MEHMET DUYULMUŞ
Başkan Yardımcısı
1950, Kayseri doğumlu olan Mehmet Duyulmuş, Saint Benoit Lisesi mezunu ve iktisatçı. Tahtakale’de uzun yıllar Duyulmuş A.Ş. ve Yüksel A.Ş. adı altında aydınlatma, kırtasiye ve hırdavat konusunda faaliyet gösteren Duyulmuş, Duyulmuş A.Ş ve Fempa Ltd. Şti. firmasında da Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görevini sürdürmektedir.
 
istoç yönetim
SALİH TÜRKAY
Üye
1953, Eskişehir doğumlu olan Sahil Türkay, mesleki eğitimini tamamladıktan sonra altı yıl Koç Holding’de Malzeme Koordinatörü olarak görev yapmıştır. 19 yıldır ise ithalat ve ihracat işlerinin yanı sıra, emlak müşaviri olarak TURYAP’ın İkitelli İSTOÇ Temsilciliği görevini sürdürmektedir.
 
istoç yönetim
AHMET KOÇ
Üye
1958, Trabzon doğumlu olan Ahmet Koç, 1980 yılından bu yana Yeni Koç Plastik Pet ve Kuyumculuk ürünleri ile imalat ve toptancılık işiyle ilgilenmektedir.2 dönemdir İSTOÇ İş Adamları Derneği'nin başkanlığını yapan Koç, İstanbul Sanayi Odası 39. Meslek Komitesi Başkanlığı'nı yürütmektedir.
 
istoç yönetim
MUSTAFA UZUN
Üye
1956, Trabzon doğumlu olan Mustafa Uzun, 1973-1993 yılları arasında İstanbul Tahtakale’de Sema İnşaat Malzemeleri A.Ş.’nin Kurucu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Uzun, yaklaşık altı yıldır İSTOÇ Ticaret Merkezi’nde emlak, inşaat ve taahhüt işleri ile uğraşmaktadır.
 
istoç yönetim
NECATİ YAŞAR
Üye
1955 Ardanuç Artvin doğumlu olan Necati Yaşar, 1974 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’ nden mezun olduktan sonra , 1976 döneminde aynı üniversitede Yapı Dalı üzerine master programını tamamlamıştır. 1988 yılında İSTOÇ’ ta Kontrol Mühendisi olarak başladığı kariyerine 2000 yılından sonra İSTOÇ Genel Müdür’ ü olarak devam etti. Evli ve bir kız babası olan Yaşar, Mayıs 2015 itibarı ile İSTOÇ Yönetim Kurulu Üyeliği görevini üstlenmiştir.
 
istoç yönetim
AYDIN DELİ
Üye
1965, Siirt doğumlu olan Aydın Deli, 1991 yılından bu yana İstanbul’da ticari plaka ve ikinci el otomobil alım ve satım işini yürütmektedir. İSTOÇ Yönetim Kurulu’nda görev yapan Aydın Deli, evli ve beş çocuk babasıdır.
 
istoç yönetim
NURETTİN TARİ
Üye
1956, Malatya doğumlu olan Nurettin Tari, 1977 yılında Lider Ticaret çatısı altında altında plastik hammadde ithalatı ve toptan satışına başlamış ve 1996 yılında Lider Ticaret’teki hisselerini satarak, Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarla A.Ş.’nin ortaklığında ve Yönetim Kurulu Üyeliği’ne geçmiştir.
 
istoç yönetim
MEHMET MUSTAFA GÖNÜL
Üye
1960, İstanbul doğumlu olan Gönül, 55 yıl önce Ahmet Gönül'ün kurduğu firmada iş hayatına atılmıştır. Gaz ocağıyla başlayan imalat sürecine, 1990 yılında ithalat eklenmiş ve yapay çiçek, züccaciye mutfak eşyaları grubuyla bugün, Gönül İthalat ve Destan Grup Züccaciye çatısı altında ticari hayatına devam etmektedir.
 
istoç yönetim
FETTAH SARI
Üye
1967, Antalya doğumlu olan Fettah Sarı, 15 yaşından bu yana Tahtakale'de ticaretle uğraşmaktadır. Sedef Okey firmasının sahibi olan Sarı, 1.5 yıldır Eser İthalat firması çatısı altında ithalat yapmaya başlamıştır.
 
İSTOÇ DENETİM KURULU ÜYELERİ
istoç yönetim
YAŞAR GÖNENÇ
1950, Malatya doğumlu olan Yaşar Gönenç, Adana İktisadi Ticari İlimler Akademisi, Maliye Muhasebe Bölümü mezunu. Milli Eğitim Bakanlığı’nın çeşitli kademelerinde görevler yapan Gönenç, 1980 yılında İstanbul Tahtakale’de ticarete başlamıştır. Gönenç, halen Yaşar Çorapları adı altında çorap imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır.
 
istoç yönetim
MUSTAFA AKYÜZ
1946, Ankara doğumlu olan Mustafa Akyüz, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden terk. Mesleği sanayici olan Akyüz, halen Akyüz Plastik ve Ticaret A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir.
 
istoç yönetim
AYHAN BEYAZ
1960, Gümüşhane doğumlu olan Ayhan Beyaz, 1983 yılından bu yana ticari plaka kiralama ve oto alım ve satımı ile uğraşmaktadır. İstanbul ve Antalya Hava Limanları’nda Rent-a Car işletmecisi olan Beyaz, Gümüşhane Dölek Köyü Dernek Başkanı, İSTOÇ Oto Center Derneği’nde de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdürmektedir.