Şirin Kristal Paşabahçe İstoç Bayii

İstoç 2. Ada No:70-72-74-76 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 52 29 Cep:
www.sirinkristal.com.tr info@sirinkristal.com.tr
SEKTÖRÜ : Züccaciye
Üye


İstoç Paşabahçe Bayii Şirin Kristal

haber

İstoç toptan ve perakende alış verişin yapıldığı Avrupa yakasının en güzide semtlerinden biridir. Potansiyeli oldukça  geniştir. Her gruba hitap edebilen bir anlayış ile bezenmiştir. Şirin Kristal Paşabahçe İstoç Ticaret Merkezi'nde faaliyetini sürdürmektedir. İstoç paşabahçe bayisi olmanın mutluluğunu başarısı ile taçlandırmıştır.

İstoç Paşabahçe bayisi Şirin Kristal'dir. Toptan ve perakende satışların yapıldığı tek adrestir. Paşabahçe ürün yelpazesi oldukça geniştir. Tasarımı şıklığı zarafeti ile akıllarda soru işareti bırakmayan ürünlerimiz ile sizlerin yanınızdayız.  Taleplerinizi, fikirlerinizi, düşüncelerinizi önemseyen anlayışımız ile daha şık tasarımlar elde etmenin çabası içindeyiz. Çünkü bizler için değerli olduğunuzu biliyoruz. Şirin Kristal Paşabahçe lider bir kuruluştur. Hedeflerimiz ilkelerimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.  Bu anlayışımızdan ödün vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.  Uzman ekibimiz kalite anlayışımız ve ilkelerimiz doğrultusunda emin adımlar ile ilerlemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün büyüyen markamız güven veren anlayışımız ve zamanında teslim algımız ile başarılı çalışmalarımıza devam ediyoruz.

İstoç Paşabahçe bayisi Şirin Kristal'dir. Detaylı bilgi için uzman ekibimizi arayabilir, bilgi alabilirsiniz. Esaslı ürünlerin tek adresi İstoç Şirin Kristal Paşabahçe'dir.  

Bu haber 250 kez okundu.