Şirin Kristal Paşabahçe İstoç Bayii

İstoç 2. Ada No:70-72-74-76 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 52 29 Cep:
www.sirinkristal.com.tr info@sirinkristal.com.tr
SEKTÖRÜ : Züccaciye
Üye


İstanbul Paşabahçe Bayii Şirin Kristal

haber

Ülkemizde en büyük cam ev eşyası öncüsü olan Paşabahçe Avrupa' da ve dünya' da kendini kanıtlamış marka özelliğini taşımaktadır. Lider bir marka öncü bir kuruluş olan Şirin Kristal İstanbul Paşabahçe bayisi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

İstanbul Paşabahçe Bayisi Şirin Kristal disiplini, kalite anlayışı, marka güvencesi ve uzman ekibi ile marka değerini artırmaya devam etmektedir. Herkes tarafından tercih edilen  ürünlerimiz  ile artık daha rahat edeceksiniz. Evlerinizde şıklığı sofralarınızda zarafeti yakalamak için Paşabahçe ürünleri tam da size göre... Isıya dayanıklı ürünleri açısından da  gelişmiş ve  gelişmekte olan bir marka özelliğini taşıyan  Paşabahçe Şirin Kristal anlayışı ile geçmişten günümüze kadar uzanan başarı hikayesine bir yenisini daha eklemiştir. Tüketicilerine adından oldukça fazla söz ettirmiş olan Şirin Kristal Paşabahçe ihracattaki girişimcilik anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında sayılı markalar arasında yerini almıştır.

Şirin Kristal  İstanbul Paşabahçe bayisidir. Kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Bu haber 205 kez okundu.