ZİMAK PROMOSYON VE KALEMCİLİK

İSTOÇ 29. ADA NO: 36-37-38 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 19 07 Cep:0532 164 39 47
zimakpromosyon.com yunus@zimakpromosyon.com
SEKTÖRÜ : Promosyon
Üye

  • 1562592973_slayt1.jpg
  • 1562592977_slayt3.jpg
  • 1562592976_slayt2.jpg
online offline
Bu firma 604 kez ziyaret edildi.
ÜRÜNLERİMİZ
HAKKIMIZDA

Değerli Müşterilerimiz; 

Bilindiği gibi alışma hayatımızda binlerce firma değişik alanlarda faaliyet göstermektedir. Her gün bu sektörlere yeni firmalar katılmaktadır. Böyle bir ortamda firmalar hedef müşteri kitlelerine kendilerini ve ürünlerini tanıtmak ve rekabet etmek adına etkili ve farklı reklam çalışmaları yapmaktadır.

Bu noktada en etkili ve kalıcı tanıtım araçlarından biri de promosyondur. Promosyon için firmalar günlük hayatta sık kullanılan ve sürekli göz önünde bulunan akılda kalıcı malzemeleri tercih etmeleri en etkili yoldur. Promosyon ürünlerinin üzerinde bulunan firma bilgileri sayesinde her gün yüzlerce kişi firma bilgilerine ulaşmış olur.

Tam da bu noktada ZİMAK PROMOSYON ve KALEMCİLİK olarak siz değerli müşterilerimize bu alanda hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıktık.

Firmamız promosyon alanında yüzlerce ürünün imal ve ithalatını, üretim sonrası baskı hizmeti veren şirketimiz, ürün tasarımı, grafik, kalıp, montaj, ambalajlama, enjeksiyon, tampon, lazer ve uv baskı gibi tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Zimak Promosyon olarak firmamız, Şirketlere, kurumlara, derneklere, partilere vs promosyon için kendi hedef kitlelerinin ilgisini çekebilecek, cazip ve kullanışlı ürünler (Kalem, takvim, ajanda, saat, duvar saati, anahtarlık, çakmak, çanta, masa seti, bardak, şapka ) gibi pek çok ürün ile bu ürünlerin üzerine şık bir tasarımla, farklı renk çeşitleriyle, farklı yazı seçenekleriyle firma logosu veya firma bilgileri basılarak firmaların kendi alanlarında ve rakiplerine karşı mücadelede müşteriye ulaşmasını ve tercih edilmeyi sağlamak en büyük gayemiz olmuştur.

Bu alanda firmamız HIZLI-KALİTELİ ve GÜVENLİ bir hizmet anlayışını ilke olarak benimsemiştir.

Saygılarımızla,

 

 

 

 

 

 

KROKİ