YEDİ BAŞAK GROUP

İstoç Ticaret Merkezi 26. Ada 51-53 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 82 93 Cep:
SEKTÖRÜ : Ev Tekstil
Üye

  • 1540458661_ybg1.jpg
online offline
Bu firma 384 kez ziyaret edildi.
ÜRÜNLERİMİZ
HAKKIMIZDA

YBG Yedi Başak Group; entellektüel fikirleri olan genç iş gücünü, yenilikçi ve teknolojiyi takip eden bir alt yapı ile buluşturarak hayata geçirilen bir dış ticaret ve e-ticaret firmasıdır.

YBG olarak; küreselleşme ile beraber son yıllarda gelişmekte olan dış ticarette bölgemizin ve ülkemizin söz sahibi olmasına katkı sağlamak, bölgede bu alandaki mevcut açığa olumlu yönde etki etmek, bilgi tecrübe ve birikimini bölgede dış ticaret yapmak isteyip ne yapacağını bilemeyen firmalarla da paylaşmak amacıyla kurulmuş bir Dış Ticaret Şirketidir.

YBG; Uluslararası düzeyde itibarlı bir kurumsal yapıya ulaşmak ve bu kurumsal yapı ile farklılık yaratmak hedefi ile yola çıkmış bir şirkettir.

YBG; konusunda uzmanlaşmış ekibiyle müşterilerinin ihtiyacı olan her türlü ürünü sektör ve ürün ayrımı gözetmeksizin temin ve tedarik eder.

YBG’nin amacı; Afrika’dan Avrupa’ya, Uzak Doğu’dan Amerika’ya kadar dünyanın dört bir yanında uluslararası ticaret ağı oluşturmaktır. Bu bakımdan dünyanın çeşitli pazarlarında mevcut müşterilerimizin taleplerini toplar, öncelikle bölgede üretebilmek veya mevcut üreticiyi bulmak için çalışır. Bölgede mümkün olmazsa ülke çapında söz konusu çalışmayı yapar. Yine olumlu sonuç alınmazsa dünya çapında çalışma yaparak müşteriye en iyi kaliteyi en uygun fiyata en kısa zamanda tedarik etmeye çalışır.

Yedi Başak Group; dinamik ve genç yapısıyla, doğru stratejiler üretip bunları uygulamadaki kararlılığıyla uzun dönemli hedeflerini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip sektör liderliğine ulaşmayı hedeflemektedir.

 
KROKİ