YAVUZLAR İNŞAAT YAPI

İstoç 6.Ada No:22/24 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 56 43 Cep:
Üye

online offline
Bu firma 192 kez ziyaret edildi.
ÜRÜNLERİMİZ
HAKKIMIZDA

1960 lı yıllarda babamız AHMET YAVUZ adına 101 vergi numarası ile kayıtlı YAVUZ TİCARET , toptan gıda ve kimyevi gübre sektöründe hizmet vermiştir, 1992 yılında Erzurum merkezli YAVUZLAR İTHALAT İHRACAT LTD.ŞTİ. adı altında şirketleşerek inşaat malzemeleri sektörüne girmiştir. Yurt içinde vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra AZERBAYCAN' da ilk temsilciliğini açarak yurt dışı pazarına girmiş ve yapı malzemeleri ihracatına başlamıştır.
1995 yılında YAVUZLAR İTHALAT İHRACAT LTD ŞTİ merkezi İstanbul'a alınarak faaliyetlerini sürdürmüş, 2005 yılında yeni bir yapılanma içine girerek YAVUZLAR İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ kurulmuştur. Ayrıca 2009 yılında YAVUZLAR CO. firması da kurulmuş olup TÜRKİYE ve AVRUPA 'da sektörün önde gelen firmalarının IRAK temsilciliklerini alarak KUZEY IRAK' ta faaliyete başlamıştır.
Kuruluşundan bu yana insan yaşamına duyduğu saygı gereği, en iyiyi sunabilmenin zorunluluğu ilkesini benimsemiştir. Kısa sürede hak ettiği başarıyla yurtiçi ve yurtdışında üstlendiği temsilcilikler ile çok sayıda şubeye ulaşmıştır. Uzman ve deneyimli kadromuzla hem Türkiye'de hem yurt dışındaki birçok temsilciliklerimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve çözüm ortağınız olmaya, her gün daha ileri gitmeye kararlıyız.

KROKİ