YABAN AV MALZEMELER

İSTOÇ 3. ADA NO: 152 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 22 70 Cep:
yabanavmalzemeleri.com info@yabanavmalzemeleri.com
Üye

  • 1540980638_yabanav1.jpg
  • 1540980640_yabanav3.jpg
  • 1540980639_yabanav2.jpg
online offline
Bu firma 1316 kez ziyaret edildi.
ÜRÜNLERİMİZ
HAKKIMIZDA
YABAN | Avcılık, Balıkçılık & Doğa Sporları 2007 yılında kendiside faal bir avcı olan Erkan ATEŞ tarafından kurulmuştur. Kuruluşumuzdan itibaren her yıl büyümeye ve ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam ettik. Bu süreç içerisinde insanlar tarafından bilinen, tanınan ve tavsiye edilen bir firma haline geldik. Biliyoruz ki başarılı olmak kadar bunu kalıcı hale getirmek daha önemli, dolayısıyla müşterilerimizin takdiridir ki her zaman yüksek kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunmayı amaçladık. Kuruluşumuzun temel taşlarından bir taneside, dünya standartlarındaki av malzemeleri ve ürünleri müşterilerimize sunmak ve piyasayı iyi analiz ederek oluşabilecek ürün taleplerine cevap verebilmektir. Genç ve dinamik kadromuzla en önemli önceliğimiz gereken ilgi ve alakayı bütün müşterilerimize eksiksiz sağlamaktır. Çünkü başarımızın gerçek sahibi müşterilerimizdir.
 
Bağcılar/istanbul'daki av malzemeleri istoç mağazamız 3 katlıdır. (Giyim / Balık Avı - Kara Avı / Av Tüfekleri) Mağazamızın fotoğrafları için buraya tıklayabilirsiniz
Siparişlerinizi internet sitemiz üzerinden güvenle verebileceğiniz gibi, mağazamızı ziyaret ederekde alabilirsiniz. Ancak bazı ürünler için bu durum malesef geçerli olmayabiliyor, tüm ürünlerimizi mağazamızda bulunduramadığımız için depolarımızdan nakliye etmekteyiz. Dolayısıyla ürün bilgisi almak için bize ulaşırsanız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
 
 
Aras kargo aracılığı ile ülkemizin tüm illerine teslimat sağlamaktayız, yurtdışına kargo hizmetimiz şuan için bulunmamaktadır. Gün içinde verilen tüm siparişleri aynı gün içinde kargoya teslim etmeye dikkat ediyoruz, eğer depo aracılığıyla siparişe eklenecek bir ürün varsa ve dolayısıyla teslimatı geciktirecekse mutlaka müşterimize ulaşıp bilgilendiriyoruz. 
 
 
Görüş, öneri ve şikayetleriniz için info@yabanavmalzemeleri.com e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizim için oldukça değerlidir, şayet herhangi bir durumdan dolayı bir şikayetiniz varsa gerekli ilgiyi göstereceğimizden emin olabilirsiniz.
İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi günler dileriz. Esen kalın...
 
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi ve Cumartesi: 08:30 - 19:00
Pazar: Kapalı
 
KROKİ