ÜNİVERSAL GRUP

istoç 22 ada no: 17 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 87 15 Cep:
universalyangin.com.tr info@universalyangin.com.tr
Üye

  • 1540972117_universal3.jpg
  • 1540972115_universal1.jpg
  • 1540972116_universal2.jpg
online offline
Bu firma 585 kez ziyaret edildi.
ÜRÜNLERİMİZ
HAKKIMIZDA
Firmamız Ankara Ostim Sanayi Sitesi'nde 1200 m2 kapalı alan içerisine kurulmuştur. İç Anadolu (Ankara), Marmara 1. Bölge (İstanbul), Marmara 2. Bölge (Kocaeli), Ege Bölgesi (İzmir), Akdeniz Bölgesi (Antalya), Karadeniz Bölgesi (Samsun), Doğu Anadolu Bölgesi (Erzurum), bölge müdürlüklerimizden sonra; geçtiğimiz iki yıl içerisinde bu bölgelere bağlı olarak sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla, ülkemizin 61 ilinde daha bayiliklerimizi hizmete açarak her ilimize hizmet vermekteyiz. Bu denli kısa bir süre içerisinde büyümemizi siz değerli müşterilerimizin bize duyduğu güvene borçluyuz. Bu güven bizim sizlere olan sorumluluğumuzu artırarak daha fazla üretken olmaya yöneltmektedir .
 
UNIVERSAL - UNIFIRE markamız, Türk ve Avrupa standartla-rınca uygun görülen tüm belgelere sahiptir.
 
Yangın söndürme cihazı üretimine yönelik olarak kurulan fabrikamız, tamamen otomasyon ve bilgisayarlı sistemde üretim yapmakta ve 14 ayrı tipte aylık toplam 80.000 adet yangın söndürme cihazı üretme kapasitesine sahiptir.
 
Firmamız öncelikle yangın söndürme cihazları (üretim, dolum ve bakım) olmak üzere yangın itfaiye malzemeleri sivil savunma ekipmanları otomatik yangın söndürme ve davlumbaz sistemleri, algılama sistemleri, yönlendirme levhaları, işçi güvenliği ve ilkyardım malzemeleriyle hizmet vermekteyiz.
 
UNIVERSAL GRUP olarak firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvenden ötürü sizlerin can ve mal güvenliğini korumayı kendimize ülkü edindik.
 
Saygılarımızla.
KROKİ