TÜRKLER ŞEMSİYE, TÜRŞEMSAN ŞEMSİYE & PLAST...

İSTOÇ 8. ADA NO: 161-163 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 61 59 Cep:
//www.turklersemsiye.com.tr info@turklersemsiye.com.tr
Üye

  • 1546501675_turk3.png
  • 1546501674_turk2.jpg
  • 1546501674_turk1.png
online offline
Bu firma 3255 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

TÜRKLER ; 1971'de ortaklarından ayrılan Mehmet Ali ve OsmanTürk tarafından Yağmur şemsiyesi imalatı ve satışı yapmak üzere Beyazıt'ta kurulmuştur.Degişen şartlar ve talepler doğrultusunda 1990 'da bahçe şemsiyesi ve plastik bahçe mobilyalarının tekstil aksesuarları imalatını bünyesine katmıştır.

Firmamız TEVALLİ markalı , iç ve dış mekanda kullanılan her türlü dinlenme grupları için üst kalitede minder ve döşemeleri tasarlayıp üretmektedir.

Kendi sektöründe lider markalar olan SIESTA Plastik bahçe mobilyaları ,SNOT bahçe şemsiyeleri , DEVECİOĞLU ütü masa ve çamaşır kurutmaları ,GENTAŞ WERZALİT masaları , üreten firmalar ile ürün satışı ve dağıtımı için iş birliği yapmıştır.

Yağmur şemsiyelerinde APRİL – SNOTLINE – GOLF markalı ürünleri OMAŞ Şemsiye San. ile birlikte ithalat ve dağıtımını yapmaktadır.

Ayrıca şirketimiz TÜRKİYE'nin farklı sanayi bölgelerinde kendi amacına ve kalitesine uygun TÜRKLER güvencesi altında çeşitli ürünler yaptırmaktadır.

Şu an şirket bünyesinde çok sayıda ve çeşitte ürün olup bu sayı müşterilerimizden gelen talebe ve sektördeki yeniliklere göre artmaktadır.

Vizyonumuz: Her şartta müşterimize ve çalışanlarımıza karşı ticari ahlak prensibini korumak ve bu anlayış çerçevesi içinde müessesemizi , sürekli kılmaktır.

Misyonumuz: Gelişen piyasa şartlarına göre senkronize atılımlar yapmak ve sektörümüzün en yakın takipçisi olmaktır. Saygılarımla Osman Türk

KROKİ