SPOT BALIK

İstoç 2.Ada No:131 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 244 85 60 Cep:
Üye

  • 1518680199_pictures_7_4.png
  • 1518680199_pictures_7_6.jpg
  • 1518680198_pictures_7_2.jpg
online offline
Bu firma 4469 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA
Spot Balıkçılık ve Av Malz. San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde bulunan Spot Balık Markamız 2003 yılında doğmuştur. Bugün ürünlerimizi e-ticaret sitemiz üzerinden tüm Türkiye ve K.K.T.C’ye ulaştırmaktadır. Ayrıca Karaköy ve İSTOÇ'ta bulunan olta malzemeleri mağazamız 2003 yılından beri tüm istanbullu balık tutkunlarına hizmet vermektedir. 
 
 
Spotbalik.com.tr E-ticaret Sitemiz ve N11, Hepsiburada, Gittigidiyor Mağazalarımız;
Spotbalik.com.tr, balıkçılık ve olta malzemeleri satışını yaptığımız e-ticaret sitemizdir. Türkiye’nin heryerine online olarak olta malzemeleri siparişi verebileceğiniz sitemizden 7/24 alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca N11.com, Hepsiburada.com ve Gittigidiyor gibi platformlardaki mağazalarımız üzerinden de sizlere hizmet vermekteyiz. Dünyanın en iyi balıkçılık ekipmanlarını üreten markalarını sitemizde bulabilirsiniz.
 
İstanbul Karaköy ve İSTOÇ Mağazalarımız;
Karaköy Mağazamız, Karaköy Meydanı’nda bulunan Ömer Abed Hanı içindeki hizmet vermektedir. İstanbul’da balıkçılığın kalbinin attığı Karaköy’de bulunan ve en fazla ziyaret edilen mağazamıza bir çay içmeye herkesi bekleriz. Diğer mağazamız ise İSTOÇ'ta bulunmaktadır. İSTOÇ mağazamız hem ziyaretçilerimize hizmet vermektedir hem de internet siparişlerinizin hazırlandığı mağazamızdır. Ulaşım bilgisi için tıklayınız.
 
Sport City E-Ticaret Sitemiz ve Tophane Mağazamız;
Doğa sporları malzemeleri üzerine hizmet veren Sportcity.com.tr internet sitemiz ve İstanbul Tophane Mağazamız hakkında bilgi almak için www.sportcity.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
 

Önceliklerimiz

Bilinçli Olta Balıkçılığının Yaygınlaşması;
En az bir defa üreme şansı bulamamış balıklar kesinlikle alıkonulmamalı. Eğer her balığa bir kez üreme şansı verilirse, balık neslinin tükenme tehlikesi de ortadan kalkar. Balıkları bilimsel veriler ile hazırlanan yasal boy limitlerine uygun tuttuğumuzda ve bu boylardan küçük olanları tekrar suya iade ettiğimizde inanın sonraki seneler çok daha fazlasını yakalama şansı bulabileceğiz.
 
Kaliteli ve Amaca Uygun Balıkçılık Malzemeleri;
Sizlere binlerce çeşitte ürün sunuyoruz. Bunların içinde yapacağınız av şekline en uygun şekilde seçebilmeniz çok önemli. Doğru ürün seçimi ve kombinasyonları, avınızın daha verimli geçmesini sağlayacağı gibi yanlış ürünlerle zaman ve para kaybı yaşamanızı da engelleyecektir. Bu sebeple Spot Balık'tan sadece ürün değil, ürünler hakkında bilgi ve yepyeni fikirler de alabilirsiniz. Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşın.

 

 
KROKİ