ŞİRİN ELİTE LİFE

İSTOÇ 15 ADA NO: 18-24 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 88 60 Cep:
SEKTÖRÜ : Ev Tekstil , Tekstil
Üye

  • 1541420164_sirincorap1.jpg
online offline
Bu firma 654 kez ziyaret edildi.
ÜRÜNLERİMİZ
HAKKIMIZDA

Gönültaş Çorap, İstanbul'da %100 öz sermaye ile 1953 yılında çorap üretim işletmesi olarak kuruldu. 2004’te ise yeniden yapılanarak dikişsiz çamaşır üretimine de başladı. Yıllık 48 milyon çift çorap ve 2 milyon adet dikişsiz çamaşır üretme kapasitesine sahip işletme,10.000 metrekarelik alanda faaliyet göstermektedir.

Gönültaş, İstanbul Yenibosna'daki yarı entegre tesislerinde en son teknolojileri kullanarak ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, gibe iplik, örgü, boya, terbiye ve kontrol birimleri ile üstün kalitede çorap ve dikişsiz çamaşır imalatı yapmaktadır. Sektörde ISO 9001 belgesini tam kapsamlı olarak alan ilk firmadır. Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları, yeni ürünler ve uygulanan başarılı satış/pazarlama stratejilerinin sonucu, dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiği ihracatı da her geçen gün artmaktadır. Her sezon sürekli yenilenen koleksiyonlarıyla, geniş makine parkuru ve hammadde seçenekleriyle, her bölgeye her bütçeye hizmet verebilen ürün altyapısına sahiptir. Gönültaş'ın alışkanlık haline getirdiği özel tasarımlar, müşteri odaklı özel ürün çözümleri ve bu çözümleri yüksek kapasite ile birleştirmek, Gönültaş’ı alanındaki en başarılı firma yapmaktadır.

Gönültaş, yurt içinde ve yurt dışında tanınmış birçok firmanın çözüm ortağı olmanın gururunu ve bilincini taşımaktadır.

Gönültaş'ın “Kalite ve Çevre Politikası”

- Ürün ve hizmet kalitesini iyileştirerek müşteri memnuniyetini, çorap ve çamaşır sektöründeki pazar payını ve rekabet gücünü arttırmak,

- Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla üretim yelpazesine yeni ürünler katarak, çorap ve çamaşır sektörü ile ilgili gelişen beklenti ve ihtiyaçları karşılamak,

- Üretim aşamalarında daha az ham madde kullanımını sağlayacak, çevresel etkiyi azaltacak işlemler yapmak,

- Doğal kaynak tüketimini ve diğer maliyetleri azaltıp verimliliği arttırmak,

- Çevreyle ilgili konularda yasal mevzuatlara, müşteri gerekliliklerine ve diğer şartlara uymak,

 

- Çalışanlarına, kalite ve çevre konusunda bilinci arttıracak, ekip ruhunu geliştirecek, katılımlarını arttıracak şekilde eğitim vermek ve çeşitli faaliyetlerde bulunmaktır.

 
KROKİ