SİMA PORSELEN MUTFAK GEREÇLERİ

İSTOÇ 8. ADA NO: 157-159 Bağcılar/İstanbul
Tel: (0212) 659 90 28 Cep:
Üye

  • 1541406515_simaporselen1.jpg
  • 1541406518_simaporselen3.jpg
  • 1541406517_simaporselen2.jpg
online offline
Bu firma 1822 kez ziyaret edildi.
ÜRÜNLERİMİZ
HAKKIMIZDA

2010 yılında züccaciye sektöründe faaliyet göstermek amacıyla yola çıkan Sima Porselen, yurt içi piyasasına hizmet vermektedir. Genç ve dinamik yapısı sayesinde sektörün bilinen firmaları arasında yerini alan Sima Porselen, modern çizgilerin kullanıldığı farklı ve yaratıcı tasarımlı ürünleriyle dikkat çekmektedir.

 

 

Modern tasarıma ve yenilikçi ürünlere verdiği önem ile müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmaya gayret eden Sima Porselen, sektördeki değişen ve gelişen trendleri yakından takip etmektedir. Kalite ve şıklığın mutfaklara girmesine olanak sağlayan şirketimiz, sadece Türkiye’de değil, önümüzdeki yıllarda dünyadaki lider porselen markaları arasında yer edinmeyi hedeflemektedir.

 

Mutfak ve banyolar için yurt dışındaki tesislerde üretim yaptırarak, Türk tüketicisinin beğenisine sunan Sima Porselen, Dünya Kalite Standartları Enistütüsü’nün en üst seviyesi olan ISO:9001-ICEM No:67 üretim standartları sertifikasına sahiptir. Avrupa Birliği gıda ile temas prosedürlerine ve sağlık kriterlerine uygun olarak üretilen ürünlerin tamamının, test süreci tamamlandıktan sonra satışı gerçekleştirilmektedir. Sima Porselen, modern üretim tesisinde gerçekleştirdiği üretimler sayesinde sektörün liderleri arasında yerini almıştır. 

Sima Porselen, züccaciye sektöründeki her kuruluş veya bireyin karşı karşıya bulunduğu sınırsız risklere ve ihtiyaçlara göre hareket eden, uygun çözüm önerileri üreten, ürün yelpazesine sürekli çeşitlilik kazandıran bir anlayışla hizmet vermektedir. Ürün çeşitliliği bağlamında sektörde hatrı sayılır bir yere sahip olan şirketimiz, “Tüketicinin sağlığını koruyan, estetik ve sanatsal değeri ile yaşama sevinci veren, beklenti ve gereksinimleri aşan ürünleri üretmektir.”

 

Kurulduğu günden beri istikrarlı kurumsal dönüşüm, üretimin satışlara yansımasını dikkat çekici şekilde gözler önüne sermektedir. Doğru pazarlama stratejileri, başarılı AR-GE çalışmaları ve müşteri memnuniyetini garantileyen Sima Porselen, istikrarlı satış ve satış sonrası hizmetleriyle müşterilerinin gönlünü fethetmektedir. 

 

Sima Porselen, başarıya endeksli şirket politikaları ve gerçekleştirdiği önemli yatırımlarla, globalleşen Dünya’da çalışanlarının, müşterilerinin ve iş ortaklarının memnuniyetini ön planda tutarak faaliyet göstermektedir. Şirketimiz, sektördeki fırsat ve tehditleri dikkate alarak, istihdam yaratarak, yatırımlarının değerini artırarak, tüm kaynakları en verimli biçimde kullanmaktadır.

 

 

Sürekli artan talep karşısında yatırımlarına hız veren Sima Porselen, bundan sonra da gelişen ürün ve üretim gamıyla tüm Türkiye çapında hizmet vermeye devam edecektir. 

KROKİ