SENA HEDİYELİK

Z BLOKLAR KARŞISI 1. ADA NO:52-54 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 12 35 Cep:
www.senahediyelik.com.tr satis@senahediyelik.com.tr
SEKTÖRÜ : Hediyelik Eşya
Üye

  • 1546605166_sena.jpg
online offline
Bu firma 1337 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Osman ve Orhan Coştur kardeşler tarafından 1996 yılında kurulmuş olan OSENA, mobilya aksesuarı ve Dekorasyon sektöründe kendine özgü tasarım ve kaliteye verdiği önem ile, kısa zaman içerisinde istikrarlı ve hızlı bir büyüme göstermiş, sektöründe sağlam bir yer edinmiştir.

10 yılı aşkın tecrübesi, Son teknoloji enjeksiyon ve kalıp üretim tesisi, Zamak ürün üretimindeki uzmanlığı, Profesyonel yönetici ekibi ve teknik kadrosu ile 2010 yılında Hediyelik eşya ve Züccaciye sektörüne yatırım kararı almış, alt yapı ve fizibilite çalışmalarını hızla tamamlayıp SENA HEDİYELİK ve DORELİNE markaları ile sektöre giriş yapmıştır.

OSENA 2017 den itibaren, 11.000 m2 kapalı alana sahip Esenyurt taki yeni fabrikasına taşınmış, 100’ ü aşkın personeli ile üretim teknolojisini ve kapasitesini her geçen gün arttırarak kaliteli ürün anlayışı ile emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

SENA; Satış, Pazarlama, Satış sonrası hizmet ve showroom birimlerini, siz değerli müşterilerimize daha iyi ve profesyonel hizmet vermek adına, İstoç Ticaret Merkezindeki 340 m2 SENA Hediyelik mağazasında yönetmektedir.

Görevlerimiz

Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getiren, Teknolojinin getirdiği tüm imkanları uygulayan, Güvenilir, Müşteri memnuniyetine ve çalışanlarının haklarına saygılı, nitelikli ve motivasyonu yüksek çalışanlar yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olarak yoluna devam etmektir.

Hedef lerimiz

Amatör bir ruh ile profesyonelliği birleştirerek, çalıştığımız sektörün her alanında, Yurtiçinde yada Yurtdışında, Güvenilir ve Kaliteli hizmet veren, Tanınmış bir kuruluş olmaktır.

KROKİ