RAFYAP DİZAYN MARKET EKİPMANLARI VE DEPOLA...

İSTOÇ 8. Ada No:160 Bağcılar/İstanbul
Tel: 02126596164 Cep:05334325097
www.rafyapdizayn.com.tr info@rafyapdizayn.com.tr
SEKTÖRÜ : Raf Sistemleri
Üye

  • 1546432561_rafyap3.jpg
  • 1546432559_rafyap2.jpg
  • 1546432558_rafyap1.jpg
online offline
Bu firma 907 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

Rafyap Dizayn kuruldugu 2010 yılından günümüze RAF sektöründe faaliyet gösterirken sektöründe kazandıgı tecrübeyi gelistirip uyguladıgı yönetim ve çalısma anlayısıyla mutlak “müsteri memnuniyeti” kazanmayı ilke edinmistir. Sirketimiz faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde müsteri odaklılık, degisim ve verimlilik gibi degerleri “sirket felsefesi” olarak benimsemistir.


Rafyap Dizayn 2011 yılından itibaren müsteri odaklı üretim ve pazarlama anlayısını ön plana çıkarmıstır. Sirketimiz “zamanında ve kaliteli üretim” anlayısı ile basladıgı anahtar teslimi Raf ve Proje odaklı uygulamalarında stratejilerini bu hedef dogrultusunda belirlemistir.

Firmamız, Avrupa ülkeleri, Rusya, Orta asya, Türk cumhuriyetleri ve Afrika ülkelerine de ürünlerini ihraç etmektedir.

Temel prensibi müsterileri ile güvene dayalı, uzun vadeli iliskiler kurmak olan Rafyap Dizayn, bunu toplam kalite belgesi ISO-9001 sertifikası ve TSEK belgeleriyle kanıtlamaktadır. Ayrıca ihracat için Hijyen Sertifikasıda dahil olmak üzere tüm sertifikaları bünyesinde bulundurmaktadır.

VIZYONUMUZ

Müsterilerimizin, çevr emizin ve çalısanlarımızın yardımıyla Türkiye’de ve Dünya’da en iyi rafı yapan ve üreten firmalar arasında yer almaktır.

MISYONUMUZ

Sektörümüzün degisen ve gelisen ihtiyaçlarını, tüm paydaslarımızın memnuniyetini göz önünde bulundurarak, çagdas yönetim yaklasımları ile ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, teknolojik gelismeleri yakından takip edip uygulayarak karsılamak ve yenilikçi atılımlar ile farklılıklar yaratmak.

DEGERLERIMIZ

Rafyap, vizyonuna ulasmak için gereken gücü yöneticilerinin ve çalısanlarının dürüstlügü, mükemmelliyetçiligi, çalıskanlıgı ve güvenilirliginden, müsterisinin ve çevresinin isbirliginden, sahip oldugu mali kaynaklardan alır.

KROKİ