Nordmende Medikal

İstoç 44.ada no:19 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 512 44 01 Cep:0533 547 84 38
www.nordmende.com.tr siparis@nordmende.com.tr
Üye

  • 1462948499_isto_Banner.jpg
  • 1462948927_istobanner2.jpg
online offline
Bu firma 7176 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

ÖNEM TİCARET,

1990’lı yılların başında ticaret faaliyetine başlamış ve başlangıç tarihinden bugüne kadar, ticaret hayatının, her zaman en iyisini, en doğrusunu, en güzelini yapmaya özen göstermiştir.

ÖNEM TİCARET,

Her konuda, imalat, ithalat ve ihracat çerçevesi içerisinde her zaman tüketicinin dostu olmuştur. İlkemiz, her seferinde imalatını ve ithalatını yaptığımız her ürünü, kendi evimize ve kendimize kullanacakmışız gibi üretmekte ve ithal etmekteyiz.

Bu doğrultuda her ürünümüz yüksek kalitede olmakta ve tüketicinin haklı tercihini ve teveccühünü kazanmaktadır. İlkemiz kendimiz için istediğimizi, siz değerli müşterilerimiz içinde istemek, şeklinde olmuştur.

Bu sayede her zaman yüksek kaliteyi yakalamış bulunmaktayız.

Firmamız ÖNEM TİCARET, AR-GE’ ye özen göstermekte ve ÖNEM vermektedir, yeni ürünlerin, imalatını ve ithalatını yenilikçi bir anlayışla yapmaktadır.

ÖNEM TİCARET;

Her zaman sektörünün lideri olmaya özen göstermiş ve her seferinde yenilik yapmıştır. Bunlardan en belirginleri TÜRKİYENİN TÜRKÇE KONUŞAN TANSİYON CİHAZINI geliştirmiş, ürettirmiş ve ülkemize İLK getirme ve siz sevgili MÜŞTERİLERİMİZİN beğenisine sunma şerefine kavuşmuştur.

Firmamız hacamat sektörüne girerek Hacamat Kupası, Kupa çekme  imalatına başlamıştır.

Ayrıca firmamız yine bir ilk olan, koldan ve aynı zamanda bilek'ten ölçüm yapan tansiyon cihazını geliştirmiş ve satışa sunmuştur.

Firmamızın,

NORDMENDE, İMPORTANCE, POVOS, PEDİ PAWS, PET ZOOM,

Olmak üzere.

Sağlık, Kişisel bakım, Küçük Ev Aletleri, Epilasyon, Traş Makineleri, Spor Aletleri, Evcil Hayvan Bakım Setleri, Bilgisayar Aksamları, Tekstil ve Ev Gereçleri, Petshop kategorilerde ürünlere sahiptir

Siz değerli bayilerimiz ve değerli müşterilerimiz, her daim değerlere değer kattınız. Çeyrek asra yakın ticaret hayatımızda, ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden ve her zaman sizin için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

NORDMENDE.

SAYGILARIMIZLA 

KROKİ