NEHİR MADENİ EŞYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ...

istoç z blok no: 83 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 72 00 Cep:
Üye

  • 1541493719_nehir2.jpg
  • 1541493718_nehir1.jpg
online offline
Bu firma 1025 kez ziyaret edildi.
ÜRÜNLERİMİZ
HAKKIMIZDA

1981 yılında çelik eşya ticareti ile faaliyetine başlayan firmamız, 1986 yılında üretime geçerek, bugün sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Türkiye’yi kapsayan bayi ağı, tedarikçileri ve yaptığı ihracatı ile züccaciye sektöründe adından sıkça söz ettiren firmamız, üretiminin tamamında avrupa menşeyli paslanmaz çelik hammadde kullanmaktadır.

Aylık bir milyon adet üretim kapasitesine sahip olan firmamız, daima yeni tasarımlarla müşterisine en iyiyi ve en güzeli sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız; tasarımdan hammadde seçimine, üretimden polisaja, paketlemeden sevkiyata kadar tüm detaylarda, kaliteyi değişmez bir standart haline getirmiştir. 37 yıllık tecrübesiyle estetik ve güven ilkelerini amaç edinen firmamız, ürün kalitesine verdiği önemle, mamüllerine 50 yıl garanti verme gücü ve güvenini kazanmıştır.

Müşterilerini, çalışanlarını ve tedarikçilerini partner kabul eden çalışma felsefesi ile yol alan firmamız “hem kaliteli, hem ekonomik” sloganıyla sektördeki faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

Amacımız; sizlerin güveni ve desteğiyle, geleceğe birlikte yürümektir.

Bu güveni devam ettirmek vazifemiz, sizlere hizmet vermek gururumuzdur. Saygılarımızla.

KROKİ