KOLİBRİ GEMİ İNŞAAT LTD. ŞTİ.

İSTOÇ 2. ADA NO: 105 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 35 58 Cep:0506 172 56 26
//www.kolibriturkey.com info@kolibriturkey.com
Üye

  • 1546590205_kolibri3.jpg
  • 1546590202_kolibri1.jpg
  • 1546590203_kolibri2.jpg
online offline
Bu firma 1498 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

«KOLIBRI» markası ile üretim yapan firmamız 1995 yılında Ukrayna'da kuruldu. «KOLIBRI» olarak yaklaşık 20 yıldır PVC şişme botlar, plastik kayıklar, fiber pedallı deniz bisikletleri, kanolar, fiber tabanlı botlar ve gezi tekneleri üretmekteyiz. Üretim aşamasının her noktasında sürekli yenilik ve kaliteyi ilke edinen firmamız tecrübesiyle dünya pazarında güven kazanmış bir markadır. Hedefimiz «KOLIBRI» markasını tercih eden bütün müşterilerimize en verimli kullanım üstünlüğünü sağlamaktır.

Modern tasarımlarla ürettiğimiz şişme botlar, balıkçılıkta, avcılıkta, su sporlarında ve güvenlik alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Fabrikamız yıllık 70.000 adet üretim kapasitesine sahip olup araçları «KOLIBRI» markasıyla üretmekteyiz.

2013 yılıyla birlikte plastik ve fiber kayıklar,pedallı deniz bisikletleri, kanolar ve gezi tekneleri üretimine de başlayan firmamız yıllık 70.000 adet üretim kapasitesi ile «KOLIBRI» markasını dünyanın birçok ülkesine ihraç etmektedir.

Şişme botlarımızın tüm modellerinin teknik denetimleri Ukraynada yapılmakla birlikte Uluslar arası standartlara göre üretilmektedir ISO / CD 6185 Belgesi, Fransa CE Belgesi, Ukrayna ve Rusya standart belgeleri vardır.

Toplamda yirmi altı model hava ile şişirilen şişme botlar, fiber tabanlı botlar , pedallı deniz bisikletleri, kanolar, plastik kayıklar, üretimiyle kalmayıp, yedek parça ve aksesuarları ek donanımları üretiminide yapmaktayız.

«KOLİBRİ» şişme botlar, fiber tabanlı botlar, plastik kayıklar, kanolar, pedallı deniz bisikletleri, yedek parça ve aksesuarları, 3 yıl garantilidir.

Balıkçımızınız? avcımızınız? sporcumusunuz? Yoksa sadece gölde nehirde veya denizde iyi bir tatilmi geçirmek istiyorsunuz? sizin icin en kaliteli ve en ekonomik Ukrayna şişme botlarını «KOLIBRI»'yi sizler için ürettik.

Vizyonumuz Türkiye ve çevresindeki ülkelerde, dünya standartlarında deniz araçları toptancılığı ve perakendeciliği yapan lider kuruluş olmak.

Misyonumuz Müşterilerimizin, bol çeşit,kalite ve fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak.

KROKİ