KISIK BALIK MALZEMELERİ SAN.İNŞ. LTD.ŞTİ....

İstoç 2. Ada No:155 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 10 10 Cep:0555 556 80 17
Üye

  • 1546590683_kskbalik.jpg
  • 1546590684_kskbalik1.jpg
online offline
Bu firma 1699 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA


Sayın Müşterimiz;

Firmamız bilgi ve teknoloji çağında insanın doğayla iç içe yaşamasını, aynı zamanda da koruması ve bakımını üstlenmesi gerektiğini benimseyip, doğanın insana sunduğu nimetlerden en uygun şekilde faydalanabilmesini hizmet sektörü olarak görüp bu doğrultuda 1981 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Firmamız ülkemizin balık avcılığı sektöründe sürekli olarak kendini yenilemiş yaygın dağıtım ağıyla, tüm kıyılarımıza ulaşmış ekonomik ve kaliteli malzemeleriyle yıllardır amatör ve profesyonel balıkçılar tarafından kullanılmış, toplumu bilinçlendirmeye ve böylelikle de gelecek nesillere yaşanabilir ve daha zengin bir doğa bırakılması çalışmalarına katkıda bulunmuştur.

Yeni ürünlerimizle daha da zenginleştireceğimiz ürün ailemizle sizlere her zaman hizmet vermekten gurur duyduk. Ürün ailemize Balıkçılık malzemeleri haricinde deniz ve dalış malzemeleri de katıldı.

Çağdaş yaşamın ayrılmaz bir parçası olan internet ortamında da sizlere hizmet verebilmek için yeni bir yapılanma içine girerek online alışveriş yapabileceğiniz bir mağaza oluşturduk. Bundan sonra ürünlerimizi internet üzerinden çok kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verdiğiniz de kapınıza kadar getirilecek.www.albashop.com.tr adresimizdeki alışveriş sitesinde yer alan ürün sayısı her geçen gün artarak sizleri her konuda memnun edecek seviyeye ulaştırılacaktır.

Memnuniyetiniz, daha nice yıllar birlikte çalışmamıza vesile olacaktır.

Sektördeki 33. senemizi siz değerli müşterilerimizle doldurmamızın kıvancı ve mutluluğu içindeyiz.

Saygılarımızla

KROKİ