KİLERCİ ELEKTRONİK

İstoç Toptancılar Çarşısı 17. Ada No: 74 / 76 Bağcılar/İstanbul
Tel: (212 )659 01 95 Cep:
SEKTÖRÜ : Elektrik - Elektronik
Üye

  • 1541342433_kilerci2.jpg
  • 1541342435_kilerci3.jpg
  • 1541342432_kilerci1.jpg
online offline
Bu firma 1023 kez ziyaret edildi.
ÜRÜNLERİMİZ
HAKKIMIZDA

1984 yılında İstanbul Eminönünde  faaliyetlerine başlayan Kilerci Elektronik çeyrek yüzyılı aşan deneyim ve hizmet anlayışıyla, kendi sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.

 

   Şu anda İstanbul Toptancılar Çarşısı (İSTOÇ) da 17.ada’da 400m2 ofis ve teşhir alanı, depolama ve lojistik alanı bulunmaktadır. Türkiye’nin En büyük Organize sanayi bölgesinde yaklasık 7200 dükkan ve lojistik merkezi faaliyet gösteriyor.

   Kilerci Elektronik kuruluşunun ilk yıllarında, Türkiye'nin önde gelen bir çok markasının satıcılığını ve dağıtıcılığını yapmıştır. Sonrasında firma oluşumunu ve hedefini kendi markası ile ileri götürme kararını almış ve kendi markasını yaratarak, tüketicinin beğenisine sunmuştur. İlk günlerinde kendi konseptine uygun olarak elektronik ürünler ile tüketiciyle buluşan markası, yakaladığı kalite ve beğeniden güç alarak, ürün gamını ve ürün sayısını geliştirmiştir.
   
   Kilerci Elektronik son yıllarda tercih edilen  ev elektroniği, küçük ev aletleri, iklimlendirme, kişisel bakım, bilgisayar bileşenleri ve ev aksesuarları ana ürün gruplarıda stokları arasında yer almaktadır.

 

   Kaliteden ödün vermeden üretim maliyetlerini düşürerek tüketiciyle buluşan  ürün yelpazesine sürekli ve titizlikle yeni ürünler eklemektedir. akıllı ve gelişim sürecindeki mantıklı hedefler ile Türkiye'de kalıcı, bilinen ve rekabet gücü yüksek markalardan biri olma yolunda yol almaktadır. Bu yolda da devamlılığı sağlamak için uluslar arası kalitede ürünleri tüketicilere sunmak için çalışmalar yapılmaktadır.

 
KROKİ