KAPTAN BALIK ve AV MALZEMELERİ

İstoc 3.Ada No:132/134 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 04 54 Cep:0212 659 04 55
//www.kaptanbalik.com.tr info@kaptanbalik.com.tr
Üye

  • 1547019204_2.jpg
online offline
Bu firma 1755 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

KaptanBalık ve Av Malzemeleri San. Tic. Ltdi Şti.; 2003 Yılında İstoç'ta ticari faaliyetine başlamış ve günümüze kadar gelişimini sürdürmüştür.

  Firmamız ;  Kıyı ve iç su balık avcılığı yapan amatör ve profesyonel balıkçıların ihtiyaçları doğrultusunda gerekli tüm balıkçılık ekipmanlarını Türkiye 'nin bütün illerine ulaştırmayı başarmıştır. Balık Av Malzemeleri konusunda yılların verdiği bilgi ve deneyimle sizlere hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş ve bu yolda önemli adımlar atıp gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sizlere en doğru ürünleri sunmaya devam etmektedir.

Kısaca Kaptan; Amatör ve Profesyonel balık avcılığında kullanılan olta kamışı, olta misinası, olta makinesi, şişme balıkçı botu başta olmak üzere pek çok ürünün ithalatını ve yerli ürünlerin toptan satışını sürdürmektedir. Ayrıca Sektörün önde gelen BALZER Germany, SILSTAR Italy, YOUVELLA Korea, HAYABUSA Japan, Anyfish Anywhere İngiltere, ENERGOFİSH Hungary, FISHTECH China, MUTANT China ,DYNEEMA Korea, gibi kaliteli markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

KROKİ