İSTOÇ VİNÇ HİZMETLERİ A.Ş.

İSTOÇ 46 Ada No: 8 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0530 772 66 35 Cep:0539 774 81 70
//www.istocvinc.com info@istocvinc.com
Üye

  • 1561026931_banneristoc.jpg
online offline
Bu firma 2195 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

Değişik türde vinç ihtiyaçlarınızı karşılayacak potansiyele sahip makine ve ekipman kalitemiz, size hizmet için yeterli durumda. Donanımlı ve tecrübeli ekiplerimizle birlikte, her türlü zorlu sayılacak işleri kolaylaştırıyoruz ve size en uygun şartlarda vinç kiralama hizmeti sunuyoruz. 

Oldukça fonksiyonel ve işlevsel olan vinç çeşitlerimizle hizmetinizde olduğumuzu belirtelim. İnşaat sektörü sanayi çalışmaları ve ağır malzeme taşınması konusunda ihtiyaç duyan herkesin yanındayız. Firmamızda bulunan tüm elemanlar, tamamen eğitimli, profesyonel ve hizmet kalitesi çok özel olan ekiplerden oluşmaktadır. Bizden talep edeceğiniz her türlü vinç hizmetini karşılayacak potansiyelimiz var. 

Tüm personelimizin bilgi birikimi yüksek olmakla beraber, ekiplerimiz gelişmiş eğitim çalışmalarından geçmeye devam ediyor. Vinç teknolojisini, firma olarak bünyemizde sürekli geliştiriyoruz, ekiplerimiz ise bu gelişime uyum sağlıyor. Hem can hem de mal güvenliği için, iş güvenliği konusundaki tüm gereklilikleri yerine getiriyoruz. En uygun fiyatlarla size hizmet sunuyoruz ve hizmet kalitemizin en üst düzeyde olduğunu iddia ediyoruz. Değişik özelliklere sahip vinç çeşitlerimizle birlikte hizmetinizdeyiz.

 
KROKİ