İSTANBUL MEFRUŞAT

İstoç 3. Ada No:61-63 Bağcılar/İstanbul
Tel: 212 659 01 90 - 91 Cep:
www.istanbulmefrusat.com info@Istanbulmefrusat.com
SEKTÖRÜ : Mobilya - Mefruşat
Üye

  • 1540794371_polset2.jpg
  • 1540794372_polset3.jpg
  • 1540794370_polset1.jpg
online offline
Bu firma 1015 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

1960 Yılında faaliyetine başlayan İstanbul Mefruşat ailesi 
- Pvc Yer Dösemeleri
- Pvc Masa Örtüleri 


Çeşitleri ile uzun yıllar boyunca değerli müşterilerine hizmet vermiştir. 
1983 Yılında İstanbul Mefruşat San. ve Tic. A.Ş'yi kurup PVC Yer Döşemeleri ve Pvc Masa örtüleri çeşitlerini çoğaltarak desen ve renk zenginliği ile çalışmalarına devam etmiş ve İstanbul Mefruşat ev tekstilinin günlük kullanım ürünlerinde ülkemizin lokomotifi haline gelmiştir. 


1990 Yılında İstanbul Mefruşat ürün yelpazesini genişleterek PVC Yer Döşemlerini ithal eden ilk firmalardan biri olup ürün gamına PVC Banyo yollukları ve PVC Paspasları da ilave ederek Alternatif zemin kaplamasında yeni bir pazar oluşturmuştur. Bu ürünler ekonomik ve pratik dekorasyona uygun olması ile müşterilerimizin koleksiyonlarında kabul görmüştür. Beraberinde İstanbul Mefruşat Halı paspaslar, Klozet takımı paspasları, İç ve Dış zemin paspasları, Raf örtüleri, PVC yapışkanlı kaplama folyo ile zengin bir ürün grubu oluşturmuştur. Gelişen sektörümüzün yatırımcısı olan firmamız İstanbul Mefruşat artık bu çeşitlerini eski iş yerinden günümüze taşıyarak, 
2003 Yılında yeni hizmet binasını inşa ederek POLSET markası ile Mahmutbey'de en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak adına yeni yatırım ve yeni ürünleri ile ürün gamını daha da geliştirerek amacına uygun ürünleri sınırsız bir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz. İstanbul Mefruşat - Polset olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk ve kıvanç duyarız.
 

KROKİ