GÜMÜŞ AMBALAJ TEMİZLİK

İstoç 39. Ada No:5 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0507 446 13 40 Cep:0507 446 13 40
www.gumusambalaj.com.tr gumus_ambalaj@hotmail.com
SEKTÖRÜ : Temizlik Malzemeleri
Üye

  • 1546869520_guimus2.jpg
online offline
Bu firma 590 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

 

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşteri odaklı beklentilerin karşılanmasına yönelik hizmetler sunmaktır.

Şirketimiz uyguladığı yeni yöntemler sayesinde, kaliteli ve yenilikçi hizmetleri ile, sektörde öncü marka olmayı hedeflemektedir.
21 ‘inci Yüzyıl’ın evrensel ticaret hayatında daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için, tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler ve hizmetler sunmaya devam etmekteyiz . Çalışanlarımıza, ortaklarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.

MİSYON

Sürdürülebilir gelişme ve çevre duyarlılık ilkesi çerçevesinde toplam maliyetin düşürülmesi ve müşteri hizmet düzeyinin arttırılması temel misyonumuzdur.
Bu misyon çerçevesinde , güvenilirlik, hasarsız teslim oranlarının yükseltilmesi ve maliyetlerin düşürülmesi temel ilkedir.

VİZYON

Bölgesel pazardaki etkinliğini ulusal ve uluslararası alanda öne çıkararak, etik değerlere, çevresel duyarlılıklara ve geleceğe dönük insan kaynağına değer vererek, bütünleşik bir hizmet sunan ve bu özellikleri ile müşterileri tarafından tercih edilen iş ortağı olmak.

HEDEFLER

Gümüş Ambalaj Temizlik sürekli gelişmekte olan temizlik ürünleri sektöründe müşterilerine, hizmetler vermek amacıyla; hızlı, ekonomik ve daha kaliteli hizmetler sunmayı amaçlayarak önümüzdeki 5 yıl içerisinde Türkiye’nin önde gelen temizlik ürünleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

 

KROKİ