Gold Patent Müşavirlik

İstoç 41. Ada No:33 Bağcılar / İSTANBUL Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 55 95 Cep:
www.goldpatent.com info@goldpatent.com
SEKTÖRÜ : aeaeua
Üye

  • 1410783417_gold_slayt1.jpg
online offline
Bu firma 2065 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

Biz Türkiye’de Fikri ve Sınai Haklarının ciddiye alınmaya başlandığı 2000 li yılların başında faaliyete başladık.
Fikri ve Sınai Haklarla ilgili İhtisas Mahkemelerinin kurulması ile birlikte, işletmeciler ve yatırımcılar “TESCİL (PATENT)” işlemlerinin gereksiz bir şey olmadığına inanmaya başladılar.

Bugün Türk Patent Enstitüsünün gelişen teknolojik altyapısı ve profesyonel çalışma kriterlerine paralel olarak, müşteri memnuniyetini ve ürettiğimiz hizmetin kalitesini artırmak amacıyla;  bizler de kendi alt yapımızı geliştirdik. Bu sayede bize ulaşan bir tescil talebini yaklaşık 20 dakikalık bir sürede Türk Patent Enstitüsüne ulaşmış bir başvuru haline dönüştürebiliyoruz.

Bütün başvuru ve yapılan başvuruların son durumunu internet üzerinden gerçekleştirip takip edebilecek kapasitedeyiz.

Şirketimiz Fikri ve Sınai Hakların (Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Coğrafi İşaret vs..) Türkiye’de ve tüm Dünya’da tescil edilmesini sağlayan uzman teknik ekibi ile, bu konuda ve diğer ticari uyuşmazlıklarda çözüm üretmek üzere kendi bünyesinde bulunan uzman hukukçu&avukatlarla, web ve bilişim çözümü hizmetleri sunmaya hazır teknik kadromuzla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

İstanbul merkez ofisimizin yanında faaliyete başlangıç sırasıyla; Ankara, GAP Şube (Diyarbakır), Karadeniz Şube (Trabzon), Akdeniz Şube (Antalya) ve Bursa şubemizle Türkiye’nin her yerindeyiz…

KROKİ