GARANTİ İŞ LASTİK KAĞIT AKSAMLARI VE TİCAR...

istoç 10. Ada No:120 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 40 49 Cep:
garantiis.com.tr info@garantiis.com.tr
Üye

  • 1540814375_garantiis1.jpg
  • 1540814376_garantiis2.jpg
online offline
Bu firma 760 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

Garanti İş Lastik Kağıt Aksamları ve Tekstil Tic. Ltd. Şti.  olarak. ; Elektrikli Süpürge Yedek Parçaları , Elektrikli Süpürge kağıt Torbaları sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça sözettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. 

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti

ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir. 

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar Garanti İş Lastik Kağıt Aksamları ve Tekstil Tic. Ltd. Şti. Firması'na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz. 

 

KROKİ