FLEXI SPORTS

3. Yol Sokak No.122/1 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 18 68 Cep:
www.flexisports.com.tr info@flexisports.com.tr
SEKTÖRÜ : Tekstil
Üye

  • 1540480796_flexi1.jpg
  • 1540480799_flexi3.jpg
  • 1540480798_flexi2.jpg
online offline
Bu firma 1100 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

Türkiye’de top denilince akla gelen öncü markalardan biri olan Flexi Sports, top ithal ve ihraç etmek, toptan satış yapmak hususlarında kusursuz ve profesyonel hizmetler sunmakla beraber sektöre sayısız yenilikler getirmiş olan kurumsal bir ithalat-ihracat firmasıdır.

1993 yılından beri gıda sektöründe faaliyet gösteren şirketlerimiz, 2015 yılında top ithalat ve ihracatında faaliyet gösterecek olan Flexi Sports’un kurulmasıyla sektörlerdeki etkisini daha da arttırmıştır. Firmamız bünyesi altında kurulan geniş araç yelpazesine sahip YKB filo kiralama markası ile kısa süre içerisinde alanında gösterdiği büyümeyi, kurumsal araç kiralama alanında da göstermeyi başarmıştır.

Flexi Sports ağırlıklı olarak farklı kalite ve fiyatlarda futbol topu, basketbol topu, voleybol topu ve çeşitli plastik topların pazarlama ve satışını yapmaktadır. Firmamız sağladığı imkanlar ve farklılıklarıyla sektöründe kısa zamanda çok fazla yol almış ve büyüme göstermiştir. Şu anda Türkiye genelinin her yerinde hizmet vermektedir.

Firma, çatısı altında topladığı şirketleri, profesyonel ve eğitimli çalışanları, tam donanımlı altyapısı, kusursuz iletişim ağı ile birlikte tam hizmet politikası güden organize bir kurum olarak yapılanmıştır.

 

KROKİ