ÇÖZÜMTEM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK VE SANAYİ Tİ...

istoç 34. ada no: 6-8 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 549 1 549 Cep:
SEKTÖRÜ : Temizlik Malzemeleri
Üye

  • 1540806283_cozumtem1.jpg
  • 1540806284_cozumtem2.jpg
  • 1540806285_cozumtem3.jpg
online offline
Bu firma 838 kez ziyaret edildi.
ÜRÜNLERİMİZ
HAKKIMIZDA

Çözüm Temizlik ; Çağdaş yönetim sistemleri ile kurumsal bir yapı oluşturan ÇÖZÜM, gelişen teknoloji, bilim ve günümüzün değişen yaşam tarzı ile sektörel ihtiyaç ve fırsatları rekabetçi yaklaşımla değerlendirerek büyümeyi hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Kurumsal Kalite İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Politikamız Endüstriye Temizlik üretimini ve Dağıtımı yapan Çözüm Temizlik LTD.ŞTİ çalışanları; sağlıklarını korumayı ve güvenli çalışmayı; çevreyi ve doğal kaynakları korumayı ilke edinmiştir.

Biz; çalışanların sağlığı, iş güvenliği ve çevre sağlığı konusunda yasal şartları yerine getirmenin yanı sıra, oluşacak yasal değişikleri takip edip; gerekli düzenlemeleri yapma azmindeyiz. Bu doğrultuda öncelikli hedeflerimiz.

Çalışanlarımızın maruz kalabileceği potansiyel tehlikeli durum ve ortamları tespit edip, risk seviyelerine uygun gerekli önlemleri almak; Çalışmalarımızın ve üretimimizin çevre etkilerinin boyutlarını belirleyip değerlendirme raporu hazırlayarak, kontrol önlemleri almak; İş kazalarını, işe bağlı hastalıkları ve iş kayıplarını en aza indirmek; Enerji ve doğal kaynakları daha etkin ve verimli kullanıp, faaliyetlerimizden kaynaklanan atık maddelerin, gürültü, emisyon, su, enerji sarfiyatını ve çevre kirliliğini önlemek ve tekrar kullanım geri dönüşüm imkanlarını araştırmak,

Çalışanlarımızı İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre konularında sürekli bilinçlendirmek, Açıkça tanımlanmış amaç ve hedefler doğrultusunda faaliyetlerimizin çevresel etkilerini, İş sağlığı ve güvenliği uygulamalarının performansını izlemek ve sürekli iyileştirmek

KROKİ