ÇILGIN DİZAYN TASARIM ÇİÇEKÇİLİK

İstoç 4. Ada No:119-121 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 57 70 Cep:0553 698 34 07
www.cilginithalat.com cilginithalat@hotmail.com Facebook Sayfamız
Üye

  • 1483178730_img_4578.jpg
online offline
Bu firma 63315 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

Çılgın İthalat Uzakdoğu’dan kendi ithal ettiği yapay çiçekler ve hediyelik kutuları Türkiye’deki ucuzluk pazarı sahipleri, hipermarketler, alışveriş merkezleri, kırtasiyeler, çiçekçiler  ve birçok hediye mağazalarına toptan şekilde ürün gamı olarak sunmaktadır. Sadece Türkiye pazarı değil en son olarak çalıştığımız ithalatçı ülkeler arasında Katar, Dubai, Filistin, Bahreyn, Libya, Azerbaycan, Gürcistan,  Bulgaristan ve Somali yer almaktadır. Mağazamıza gelerek ürünleri yakından görme fırsatına sahipsiniz. Alt katımız hediye kutusu ve ucuzluk pazarları ürünleri, Üst katımız dal demet ve tanzim çiçekleri, tanzim ürünleri ve zemin katımız ise saksı grupları olarak seramik saksılarda çiçekleri sergilenmektedir. İstoç Ticaret Merkezi 4. Ada No:119/121 de faaliyet göstermektedir.

Çılgın İthalat Türkiye’deki pazarda kendini kanıtlamış ve müşteri memnuniyeti kazanmış bir ithalatçı firmadır. Çılgın İthalat faaliyet gösterdiği ürünler ise; toptan yapay çiçekler, toptan hediyelik kutular ve ucuzluk pazarı ürünleri olarak satışı sağlamaktadır. Yapay çiçekler alanında dal, demet  ve tanzim malzemeleri, yapay ağaçlar, yapay sarmaşık, yapay orkide, papatya, menekşe, yapay gül  vb. olarak ürünleri sunmaktadır. Hediyelik kutular alanında ise 3lü kutular, 5li kutular, 10lu kutular, kalpli kutular, dikdörtgen kutular, kare kutular, tekli kutular olarak hediyelik kutu ürünleri sunmaktadır.

Uzman kadrosuyla ve güler yüzlü personelimizle yapay çiçek, hediyelik kutular ve diğer ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Perakende satmıyoruz. Çok Adetli satışlar ve koli bazlı satışlarımız mevcut. İnternet sitemiz üzerinden istediğiniz ürünleri satın alabilir, ödemesini ise banka havalesi olarak şirket hesabımıza yapabilirsiniz. Ürünlerinizi kargo ya da ambar ile iş yerinize kadar gönderimini sağlamaktadır. Ürünlerimiz her biri özel kolilerinde müşterilerimize gönderilmektedir.Saksı gruplarımız için koli içlerinde kırılmasını önlemek için seperatör  kullanılmaktadır. Aldığınız ürünler düzenli ve kırılmadan adresinize kadar gelecektir.Bu Şekilde birçok Avrupa ülkesine gönderimi sağlandı.En ucuz yapay çiçekler www.cilginithalat.com da.

KROKİ