Çıdam Seramik Sanatsal Ürünler San. ve Dış...

İstoç 4. Ada No:133 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0 212 659 51 80 Cep:0 212 659 51 80
www.cidamseramik.com.tr mustafa@cidamseramik.com
SEKTÖRÜ : Züccaciye
Üye

  • 1400241764_cidam_slayt1.jpg
online offline
Bu firma 2920 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

Çıdam Seramik 2002 yılında Ahmet Naci TUĞAL ve Fadıl PEHLİVAN tarafından kurulmuştur.

İmalattaki tüm objeler Devlet Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksek Okulundan 1980 de heykeltraş olarak mezun olan A.Naci Tuğal'ın özgün tasarımı olup tamamı tescillidir.

İnşaat ve spot beyaz eşya sektöründe tecrübe birikimi olan Fadıl Pehlivan'ın işletmecilik anlayışı ile ham ürün yapan firma hobi sektöründe hızla ilerleyerek % 80 piyasa pörtföyü oluşturmuştur.

Firma artan piyasa taleplerini göz önüne alarak 2009 da yeni yatırımlar yapıp kendi ürünleri için boyama ve dekorlama ünitelerini faaliyete geçirmiştir.

Seramik ve Polyester bir arada kullanılarak tasarlanan modellerle bir ilke imza atılmış,yapılan objelerin üstünde uygulanan el işi dekorlarla ve özgün boyalarla yüksek kalite standardına erişilmiştir.

Ar-ge sürekli yeni model çalışmaları yapıp piyasa taleplerini analiz etmektedir.Geçmişi ve geleceği birleştiren sanatsal tasarımlar yapılmaktadır.

Firma merkezine gelen hammaddeler işlenerek döküm çamuru -kalıp-fırınlama-temizleme-boyama-dekorlama-kalite kontrol ve paketleme ünitelerinden geçerek pazarlama ünitesi vasıtasıyla piyasaya sunulmaktadır.

KROKİ