BAYEKS PROMOSYON

İSTOÇ 27. ADA NO: 81 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212659 55 11 Cep:
bayeks.com info@bayeks.com.tr
SEKTÖRÜ : Promosyon
Üye

  • 1540814178_bayeks3.jpg
  • 1540814177_bayeks2.jpg
  • 1540814176_bayeks1.jpg
online offline
Bu firma 849 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

Bayeks Promosyon olarak 2001 yılında faaliyete başlayan firmamız yurtdışından ithal ettiği ve yurtiçinden temin ettiği promosyon ve hediyelik eşya ürünlerinin toptan satışını yapmaktadır.

Yüzlerce çeşit ürünü kendi deposunda bulunduran firmamız, promosyon sektöründen kırtasiye sektörüne mutfak malzemeleri sektöründen hırdavat sektörüne kadar bir çok alanda kullanılacak ürünleri, talep eden müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmaktadır. Firmamız piyasaya sunduğu ürünlere yaptığı kaliteli baskılar ile müşterilerimizin kurum içi hediyelerine isim unvan vb. lazerli baskı yaparak hediyenin katma değerini hem kurumun personel nezdinde itibarına katkı sağlarken hem de personelin onure edilmesine katkı sağlamaktadır. Ayrıca firmalara reklam, promosyon ve tanıtım amacıyla ihtiyaç duydukları ürünleri baskılı ve baskısız olarak temin ederek firmaların piyasada tanınırlık oranlarının yükselmesini sağlamaktadır.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu lazer markalama makinesi ile firmamızdan alınan metal ürünlere lazer baskısı yapabildiği gibi müşterilerimizin kendi getirdikleri metal ürünlere de baskı hizmeti vermektedir.

Geçmişten günümüze içinde bulunduğu piyasanın hep sayılı firmaları arasında kendisine haklı bir yer edinen firmamız, gelecek vizyonu ile bu öncü olma iddiasını sürdürmektedir.

KROKİ