ARK SÜS MALZEMELERİ - PARTİPAN SÜS

İSTOC 20 ADA NO:77-79 Bağcılar/İstanbul
Tel: 0533 229 19 76 Cep:0533 390 19 43
Üye

  • 1541349898_Banner.jpg
online offline
Bu firma 12487 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

Ark Süs Parti ve Süs Malzemelerinin imalat, ithalat ve ihracat alanında yaptığı çalışmalar ile sektörün lider firmalarından biri olmayı başarmıştır. Toptan ve Perakende alanında Parti Malzemeleri,Yılbaşı süsleri, doğum günü, söz, kına, Nişan, sünnet,sevgililer günü gibi özel gün süslemelerini ve aynı zamanda mevlüt,bebek süsleri,lohusa terlikleri,lohusa kadehleri,kapı süsleri,folyo harf rakam balonları, Parti tabak ve bardaklar,strafor yazılar, pleksi yazılar ve mum çeşitlerini en kaliteli ürünleri en uygun fiyata mağazalarımızda müşterilerimize sunmaktayız.

Ülkemize yeni nesil çalışma sistemi ile  yenilikleri getiren firma olarak hizmet vermenin gururunu taşımaktayız. Ark Süs, geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerini yerli sermeye kaynağı ile süslemektedir.

www.partipan.com

https://ark-sus-malzemeleri-ihracat-ithalat-ltd-sti.business.site

Toptan ve perakende alanda en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız. Parti malzemeleri istoç mağazamızı ziyaret ederek uzman personellerimizle mağazamızı gezebilirsiniz.ihtiyacınız olan ürünleri temin edebilirsiniz. İstoç kına malzemeleri ve parti malzemelerini ilk elden temin etmek için mutlaka istoç 20 ada no:77-79 daki mağazamızı ziyaret edin.

KROKİ