Adelya Dış Ticaret ve Turizm

İSTOÇ 9. ADA NO: 142 Opet Benzin İstasyonu Karşısı Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 99 94 Cep:0532 374 29 99
www.adelya.com.tr info@adelya.com.tr
SEKTÖRÜ : Plastik , Ambalaj
Üye

  • 1464772467_atk_toplama_kutusu.jpg
  • 1464773047_rn_stand.jpg
  • 1464772465_oluklu_plastik.jpg
online offline
Bu firma 10896 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

Adelya Dış Tic & Turizm firması, 2015 yılında Türkiye / Iran / Türkiye güzergahında ithalat & ihracat ve satış / pazarlama faaliyetlerinde bulunmak üzere İstanbul ve Tahran ofislerinde hizmet vermeye başlamıştır. Ürünlerine İran’da yeni pazar arayışında bulunan firmalara danışmanlık hizmetleri vermekte olan firmamız, 2016 yılında İran menşeeli firmaların ürünlerine de Türkiye ve çevre ülkelerde pazar çalışmaları yapmaya başlamıştır.

Firmamız Fujifilm Sericol firmasının tek yetkili Iran satış temsilcisi olması ile birlikte Iran’ın Isfahan şehrinde bulunan oluklu polipropilen imalatı & satışı yapmakta olan Carton Plast Co firmasını başlıca Türkiye olmak üzere uluslararası satış temsilcilği faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Firmamız, serigraf & dijital ve tesktil baskı alanında faaliyet gösteren Türkiye merkezli firmaların ürünlerinin satış & pazarlamasını Tahran ofisi üzerinde Iran pazarına yapmaktadır. Iran’da satış & pazarlaması yapılan ürünlerimizin büyük bölümünü Adelya markamız üzerinden yapılmaktadır.

Bu alanda başlıca satışını ve pazarlamasını yaptığımız ürünler tekstil baskı makineleri ve kimyasalları, grafik baskı makineleri ve kimyasalları, dijital baskı makineleri ve kimyasallarıdır. Ayrıca Carton Plast Co firmasının üretimini yaptığı, yoğun olarak reklam, ambalaj, paketleme, otomativ, beyaz eşya, lojistik, demir çelik, kırtasiye, tarım & bahçe, inşaat & yapı sektörü gibi geniş bir alanda kullanıma sahip oluklu polipropilen levha ve bobin satışını başlıca Türkiye ve çevre ülkere yapmaktadır. Müşteri menuniyeti her zaman önceliğimizdir

KROKİ