3ER KARDEŞLER HEDİYELİK EŞYA DIŞ TİC.LTD.Ş...

İSTOÇ Z BLOK C1 PLAZA NO: 9/A Bağcılar/İstanbul
Tel: 0212 659 20 59 Cep:
Üye

  • 1546587632_ucer4.jpg
  • 1546587630_ucer1.jpg
  • 1546587631_ucer3.jpg
online offline
Bu firma 8931 kez ziyaret edildi.
HAKKIMIZDA

1963 Yılında İstanbul, Eminönü'nde kurulan firmamız sektöründe zamanla büyüyen gelişen firmalardan biridir. Müşteri odaklı çözümler üreterek, tüm ürünlerde aynı güveni ve kaliteyi sağlamak başlıca hedefimizdir. 

3ER KARDEŞLER

Müşterilerine en yeniyi sunarak hizmet verir. Hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Son yıllarda ülkemiz içerisindeki müşterilerimizle teknoloji ve bilişimin sağlamış olduğu imkanların verdiği hız sayesinde daha kaliteli ve daha istek ve arzulara uygun ürün ve hizmet kapasitesi ile çalışma imkanı bulan firmamız konusunda TürkiyeToprakları'nın tamamına hizmet vermiş ve şu ana kadar ki geri bildirimlerde müşteri memnuniyeti ilkesini yerine getirmiş olmanın huzuru ve mutluluğu içerisindedir.

Bilgiyi en verimli şekilde kullanarak, müşteri odaklı çözümler üretmek ve rekabetçi bir Dünya'da daha hızlı hizmetler sunmak ve bu misyonu sağlamak için koşulsuz müşteri memnuniyeti, dinamizm, teknoloji, sürekli yenilik ve zamanı doğru kullanmak uyguladıgımız kriterlerdir.

DEĞERLERİMİZ:

Sürekli kendini yenileyen özverili, dayanışma ve takım ruhuna sahip kadromuz ile daha rekabetçi olan "Önce İnsan" sloganını benimseyen yetkin kadrolarımızdır...

KROKİ